Home Page

360 derece axima da sanal gezinti

Bolu Grill Restaurant auf dem Handy.

 

Grill Restaurant mit 5 Niederlassungen in der ganzen Türkei, Bolu neue Web-Seite, und Smartphone-Anwendungen, ist jetzt noch in Ihrer Nähe.

Webseite entwickelt 360-Grad-virtuelle Tour durch Bolu, Grillrestaurant, und zur gleichen Zeit gerçeklestirdik.Böylece Schießen und Smartphone-Anwendungen sowie Smartphones und das Internet und virtuelle Tour kann getan werden, um gewährt werden.

Bolu Grill Restaurant, beginnend mit 360-Grad-virtuelle Tour durch die Smartphone-Anwendungen findet im Rahmen der Projekte dauern in der Zukunft fortsetzen.

www.bolumangal.com

 

30
Temmuz
2013

Tabletler teslim edildi ve Vali Savaş Manisa Tanıtım Merkezini gezdi

Manisa Valisi Abdurrahman Savaş İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesindeki Tanıtım Merkezinde kurulan Türkiye'nin ilk sanal otobüsünde simülasyon gözlük ile Manisa'nın tarihi turistik mekanlarını inceledi. İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse'yi

Devamı

25
Haziran
2013

Sanal Otobüs Projesini Başarıyla Hayata Geçirdik

Manisa Valiliği ,Manisa İl Kültür Turizm Müdüğürlü ve Zafer Kalkınma Ajansıyla Yürütülen Proje Hayata Geçti..

Devamı

27
Eylül
2012

Welcome to City Urfa Projesini Başarıyla Tamamladık.

Karaca Kalkınma Ajansı ve Şanlıurfa Valiliği ile ortak yürütülen proje kapsamında daha önce yapılmamış bir çok uygulamaya imza attık . Yaklaşık 400 000 TL ye mal olan ve 29 Eylül'de açılışı yapılan proje kapsamında kent resmi web sayfası,internet

Devamı

27
Eylül
2012

Bolu Mangal Restaurant Artık Cep Telefonunuzda.

Türkiye çapında 5 şubesi bulunan Bolu Mangal Restaurant yenilenen web sayfası ve akıllı telefon uygulamalarıyla artık daha da yakınınızda. Web sayfasını tasarladığımız Bolu Mangal restaurant'ın aynı zamanda 360 derece sanal tur çekimlerini ve

Devamı

27
Eylül
2012

Soma Özel Vefa Hastanesi Artık Axima ile Daha Güçlü.

Soma Özel Vefa Hastanesi tüm iletişim çalışmaları için Axima ile anlaştı. Tam hizmet ajansı olduğumuz Soma Özel Vefa Hastanesi için 360 derece sanal tur çekimleri ve interaktif uygulamalar gerçekleştirdik. .

Devamı

27
Eylül
2012

Çanakkale 18 Mart Üniversitesine 360 Derece SanalTur

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi için Yaklaşık 150 000 Tl'lik bir bütçe ile 360 derece sanal tur ve interaktif uygulamalar gerçekleştirildi.

Devamı